Afspraak maken met college

Afspraak maken met college

Wilt u een afspraak maken met één van de collegeleden? Dan kunt u tijdens kantooruren bellen met het bestuurssecretariaat 14033. U kunt ook een e-mail sturen naar het secretariaat(Verwijst naar een e-mailadres).

Aanvraag openbare optrendens

Heeft u een feestelijk of officieel moment waar u de burgemeester, wethouder(s) of kinderburgemeester voor wilt uitnodigen? Bijvoorbeeld voor een opening, een jubileum of een werkbezoek. Dan kunt u een aanvraag doen voor een publiek optreden via de mail.

De aanvraag dient 6 weken voor het begin van de festiviteit ingevuld te worden. Binnen 2 werkdagen ontvangt u een bevestiging van ontvangst. En binnen 2 weken neemt het bestuurssecretariaat telefonisch of per mail contact met u op. U kunt de email sturen naar secretariaat@woudenberg.nl.(Verwijst naar een e-mailadres)