Afsluiting A12 Veenendaal - Utrecht
Het wegdek van de A12 tussen knooppunt Maanderbroek (Veenendaal) en knooppunt Lunetten (Utrecht) heeft het einde van zijn levensduur bereikt. Daarom voert Rijkswaterstaat groot onderhoud uit aan de A12. In totaal wordt 60 km asfalt vervangen door stiller asfalt. Zo blijft de weg ook in de toekomst veilig en duurzaam.
Houd rekening met tot 1 uur extra reistijd. Plan je reis in deze periode op tijd of werk zoveel mogelijk thuis. De trein of de fiets is misschien ook een goede optie.
Waar en wanneer?
De A12 wordt 2 keer 9 dagen achter elkaar afgesloten van Veenendaal richting Utrecht; van knooppunt Maanderbroek tot knooppunt Lunetten.
Dit is op:
Vrijdag 9 mei 20.00 uur t/m maandag 19 mei 05.00 uur
Vrijdag 22 augustus 20.00 uur t/m maandag 1 september 05.00 uur
Op de projectpagina van Rijkswaterstaat(Verwijst naar een externe website) leest u actuele informatie over de werkzaamheden.